Wygłuszenie hal produkcyjnych

http://stagefield.eu/wp-content/uploads/HLIC/74759490815da5a1455988fd2b2b3c86.jpg

Nasza firma zajmuje się nie tylko wygłuszeniem powierzchni biurowych, adaptacji akustycznej mieszkań i pomieszczeń, które służą do profesjonalnej obróbki dźwięku jak np. studia nagrań. Wygłuszenie hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych to jest znany nie od dziś problem, którym zajmujemy się od wielu lat.

Oferujemy dopasowane do Państwa wymagań rozwiązania akustyczne, które dzięki naszemu doświadczeniu poprawiają komfort użytkowania pomieszczeń produkcyjnych. Pomagamy w finansowaniu inwestycji związanych z wygłuszeniem miejsc pracy i kierujemy jak uzyskiwać szybkie dotacje na ten cel.

 

Zadzwoń teraz!

– sprawdź jak uzyskać pełny zwrot kosztów za pomiar i audyt!

(…) Pracodawca jest zobowiązany do umieszczenia aktualnych wyników badań i pomiarów na odpowiednich stanowiskach pracy (§ 8 rozporządzenia z 20 kwietnia 2005 r. w sprawie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy). Nie wystarczy zapoznać pracowników z wynikami, ale dodatkowo należy wyniki umieścić na stanowiskach, których one dotyczą. (…)

Zobacz tynki akustyczne

http://sona.net.pl/wp-content/themes/sona/libs/timthumb.php?src=http://sona.net.pl/wp-content/uploads/2014/12/IMG_20141203_084427.jpg&w=900&h=310&q=100

Tynk akustyczny jest materiałem wykończeniowym stosowanym na powierzchnie ścienne oraz sufitowe. Jest to tynk wewnętrzny.
Różni się on od standardowego tynku gipsowego sposobem nakładania, grubością, strukturą oraz przede wszystkim efektem akustycznym i estetycznym.
Jest lekki, pokrywa nierówności powierzchni, nie obniża pomieszczeń jak panele i sufity podwieszane. Natrysk można zrobić błyskawicznie i jest bardzo trwały.

białybeżowy jasnoszaryciemnoszaryczarny

Tynki – specyfikacja techniczna

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami.

Sprawdź: inne techniki wygłuszenia