Wyciszenie gabinetów

RODO nie jest jedynym powodem aby dbać o prywatność.

System zaprojektowany do sali zarządu banku, studiu focusowym, gabinecie lekarskim. Dosłownie w każdym pomieszczeniu w którym rozmowy chcemy chronić prywatność danych z uwagi chociażby na RODO lub po prostu wszędzie tam gdzie błyskawicznie chcemy wywołać u klienta poczucie bezpieczeństwa.

Funkcję zwiększenia prywatności rozmowy włącza się dedykowanym przyciskiem lub poprzez aplikację Android lub iOS.

Działanie systemu opiera się na zjawisku maskowania dźwięku oraz adaptacji słuchu. Jest podobne do sytuacji, w której rozmowie towarzyszy szum wody z prysznica. System umożliwia regulację zarówno głośności jak i charakterystyki częstotliwościowej rozgłaszanego dźwięku w tle.

Dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz najwyższych możliwych poziomów komfortu akustycznego możemy łączyć zarówno pasywne jak i aktywne wyciszanie pomieszczenia.

Absorption czyli pochłanianie – powierzchnie ścian, sufitu i podłogi wyłożone okładziną zwiększonej chłonności akustycznej skrócą czas pogłosu pomieszczenia oraz obniżą hałas

Block czyli blokowanie – przegrody akustyczne – ściany, drzwi, stropy, ścianki działowe – zapobiegają przenikaniu dźwięku z pomieszczenia na zewnątrz


Cover to maskowanie – aktywnie „zagłusza” treść rozmowy dźwiękiem o specjalnej charakterystyce.