Top 10 Ulubionych Głośników by CheapAudioMan

10 ulubionych głośników niezależnie od ceny, te głośniki zdobyły moje uznanie i stały się moimi ulubionymi.

  1. Wharfdale Diamond 11.2 – To dla mnie był moment, kiedy po raz pierwszy zakochałem się w naprawdę ciepłym głośniku. Jego zaokrąglone górne tony sprawiły, że to doświadczenie było wyjątkowe. Piękna konstrukcja i bogaty dźwięk sprawiły, że doceniłem ciepłe brzmienie.
  2. Emotiva B1 Plus – Mój pierwszy kontakt z taśmowym tweeterem, który zmiótł mnie z nóg. Klarowność i detal dźwięku, których wcześniej nie słyszałem, sprawiły, że pokochałem ten głośnik. Cena 250 dolarów tylko dodaje do jego atrakcyjności.
  3. Emotiva T1 Plus – Rozszerza wszystkie dobre cechy B1 Plus, zwiększając rozmiar i zdolność do wypełniania większych pomieszczeń. Wspaniała prezentacja przestrzeni i niesamowity bas sprawiają, że są one wyjątkowe.
  4. Klipsch RP 6000 F – Jeśli chodzi o odpowiedź basu, te głośniki są głębokie od przodu do tyłu i mają potężny punch. Osobiście wolę je nawet bardziej niż popularne Klipsch Heresy.
  5. Yamo C93 II – Ten głośnik o kształcie litery U wyróżnia się nie tylko brzmieniem, ale także designem. Jego zakrzywiona przednia płytka dodaje do jego oryginalności.
  6. Sony SSCS5 – Pomimo tego, że nie są znane jako budżetowe głośniki, ich jakość dźwięku jest niepodważalna. Doskonałe do zastosowań biurkowych, z imponującym górnym pasmem i klarownością w średnim zakresie.
  7. SVS Ultra Bookshelf – W porównaniu do innych głośników, te zaskoczyły mnie swoją klarownością i szeroką sceną dźwiękową. Solidna konstrukcja i doskonały dźwięk sprawiają, że są godne uwagi.
  8. Elac Unifi 2.0 – Ten głośnik może wymagać trochę czasu na „wypalenie”, ale po tym okresie brzmi niesamowicie. Jego neutralność i ekscytujące brzmienie sprawiają, że jest idealny do głośnego słuchania.
  9. Polk R100 – Z serii Reserve, te głośniki są solidnie wzmocnione, dźwięk jest fantastyczny, a ich tweeter jest niesamowity. Wyważone brzmienie i solidna konstrukcja sprawiają, że są jednymi z moich ulubionych.
  10. Elac Debut Reference – Mój głośnik marzeń, który nadal mnie zachwyca. Szczegółowy, z ogromną sceną dźwiękową, i delikatnie ciepłym brzmieniem. Jest to głośnik, który po prostu sprawia, że każda melodia brzmi doskonale.