Power DMX PC

POWER DMX to rozwiązanie dające możliwości rodem z najbardziej zaawansowanych, profesjonalnych konsolet oświetleniowych w cenie porównywalnej z kosztem zakupu biurowego laptopa!

Urządzenia wyposażane są w najlepsze komponenty i kontrolery, co przekłada się potem na stabilną i wygodną pracę, a sam kontroler napędza kreatywność w tworzeniu wizualizacji.

Efekty i sceny można uruchamiać ręcznie lub automatycznie, synchronizować z dźwiękiem lub pozostawić aby uruchamiały się o wcześniej określonej porze. To daje pełną elastyczność kontroli powodując, że niektóre efekty będą 'szły’ według określonego czasu, inne uruchomi się ręcznie, a jeszcze inne zareagują np. na dźwięk.
System posiada automatyczną obsługę dymiarek i hazerów umożliwiając np. stałe utrzymanie poziomu dymu lub także synchronizację z dźwiękiem.

Pełna obsługa 512 (lub więcej) kanałów, ekrany dotykowe, kontrola poprzez midi, wbudowany wewnątrz solidnej obudowy RACK z filtrami przeciwpyłowymi kontroler i ogromna możliwość konfiguracji pod dowolne zastosowanie to zaledwie początek olbrzymich możliwości jednostki centralnej, do której możemy podłączyć
niemal wszystko co nam się zamarzy. Klawiatury PC, kontrolery MIDI, trackbale, ale też sterowniki DMX czy LAD – to nie problem.

Sama obudowa jednostki centralnej jest specjalnie zaprojektowana do działania w warunkach klubowych. Aktywne chłodzenie posiada serwerowe filtry przeciwpyłowe, a sama konstrukcja urządzenia pozwala na stabilną pracę nawet jeśli wiatraki ulegną awarii.
Szereg zabezpieczeń przeciw przepięciowych, termicznych i separacja linii DMX zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem przy skokach napięcia. Opcjonalnie POWER DMX może zostać wyposażony w UPS, który dodatkowo zabezpieczy kontroler przed zanikiem zasilania.

Zawsze istnieje możliwość zwiększenia ilości obsługiwanych kanałów DMX, więc decydując się na najtańszą opcję użytkownik nie zostaje na zawsze z 512 kanałami.

Nie jest też ograniczona liczba ani rodzaj kontrolerów, więc mamy do dyspozycji bardzo szeroką pulę możliwości. Aby nasz kontroler DMX był w pełni elastyczny i łatwy w użyciu dla każdego oświetleniowca zaaplikowana została kontrola MIDI, dająca możliwość podłączenia dowolnego sterownika (pady, keyboardy, kontrolery Djskie, kontrolery all in 1 i inne).

Obsługa ekranów dotykowych to niemalże standard, a kontrolery POWER DMX umożliwiają pracę z dowolnymi ekranami dając pełną swobodę w wyborze rodzaju kontroli i podglądu. Oprócz kontroli MIDI i ekranem dotykowym istnieje możliwość kontroli poprzez tablet (iPad, Galaxy Tab i inne) lub smartphone z systemami Android, iOS lub Windows Mobile poprzez WiFi.

Jako opcja montowane są bezprzewodowe interface’y DMX, które pozwolą na zdalną kontrolę kompatybilnych urządzeń.

Rozbudowana biblioteka urządzeń oraz podgląd 3D umożliwiają na wcześniejsze zaplanowanie SHOW, a jeśli w bibliotece nie ma urządzeń jakimi dysponujemy, z łatwością można je dodać. Wszystkim urządzeniom można nadać adresy, ustalić wygląd w widoku 3D oraz zaprogramować odpowiednie zachowanie.

Jeśli nasz interface okaże się zbyt skomplikowany, nie musisz się martwić!
Razem z urządzeniem oferowane jest kompletne przeszkolenie obsługi i pełne wsparcie podczas użytkowania.
A całe urządzenie trafia do klienta wstępnie skonfigurowane, ale istnieje tez możliwość ustawienia pod konkretny system oświetlenia – najczęściej w instalacjach stałych.

POWER DMX cały czas jest rozwijany i dodawane są coraz to nowe możliwości oraz coraz lepsze kontrolery.

Obecne konfiguracje śmiało mogą sprostać wyzwaniu w większości klubów czy średnich scen, a możliwości rozbudowy pod względem ilości kanałów oraz kontroli i monitoringu już niebawem pozwolą na kontrolę nawet nad bardzo dużymi przedstawieniami.

Poniżej przykładowy podgląd nowego pulpitu kontroli POWER DMX:

 

Czekamy na Twoje pytania !