DENON DNS 3700 – obalamy mity

Tym tematem chciałbym wyprostować kilka bajek rozpowszechnianych szczególnie przez fanów tych słabych rozwiązań.

Za to chyba najbardziej lubimy YouTube, bo na filmie dokładnie widać kto mówi prawdę, a kto zmyśla lub nie ma zielonego pojęcia o porządnych rozwiązaniach. Na forach można sobie pogadać, a my przedstawiamy kilka filmów gdzie widać jak to zawodowo pracuje…

Zacznijmy jednak lajtowo od kategorii „dream setup”. Poniżej na rozgrzewkę film na którym najwyższej jakości technologia cyfrowa łączy się z analogowym światem najwyższej klasy brzmienia i doświadczenia.


– DENON + Allen dwa brathanki można by rzec… prawdziwie godna opcja.
Dalej jeszcze jedno połączenie, którego nie mogłem sobie podarować. Najwyższej jakości granie w stylu japońskim…

– DENON + KORG … no i śliczne :P

OK – teraz przejdźmy do rzekomych „wad” flagowego playera DENON DNS 3700

Amatorzy Pioniee.. badziewia zarzucają często, że gumowe przyciski się nie sprawdzają… No jak się nie miało nigdy do czynienia z porządnymi urządzeniami używanymi na scenie tylko domowe Hi-Fi się klikało to oczywiście nie ma się co dziwić. Pady perkusyjne AKAi czy instrumenty Rolanda nie od dziś mają przyciski zrobione z gumy właśnie. Mądremu to wystarczy i nie ma co tłumaczyć, a całej reszcie może ruchome obrazki przemówią… ?

Widziałem też żenujące teksty o opóźnieniu jakie podobno ma DENON


Czy po obejrzeniu choćby tylko tych filmów jak teraz jak napiszę, że reakcja na przyciski jest praktycznie BEZLATENCYJNA to skończą się głupie podjazdy „konkurencji” i/lub fanatyków marki ?

Ile można tych głupot słuchać (czytać w sieci), ale jeśli podobne bzdury sam zobaczysz to podaj link do tego artykułu… z reszta podobne bzdury wypisują niektórzy o gałkach w mikserach (itp), ale o tym napiszę w następnym artykule :)

Na koniec „wisienka” na sam szczyt tego tortu
– czyli pokaz jednej z najważniejszych funkcji w DJskim odtwarzaczu!

Loopowanie w najnowszym pionie wygląda tak:

Prezentacja powyżej jest przeprowadzona przez bardzo znanego DJ’a „gwiazdę”, a poniżej wklejam jak można loopować i edytować loopa na porządnym sprzęcie, który kosztuje dziś mniej niż 3000zł, ma midi, dysk, cd i można grac na jednym deku z dwóch źródeł na raz:

…i to jest zrobione przez kogoś tam z YouTube <nie gwiazdorka na pewno>…
– widać o czym tu mówię czy nadal nie?

Wracając do denona 3700 to można go kupić teraz za dokładnie 3700zł i jest to połowa ceny porównywalnego urządzenia od konkurencji zatem nie ma się co dziwić, że walczą właśnie w ten sposób. Racjonalnych powodów aby wybrać DN-S37000 jest więcej, filing grania jest lepszy, a cena o ponad połowę mniejsza także nie zwracajcie uwagi na internetowy „CZARNY P.R.”
– wystarczy tylko zacząć myśleć i nie iść za tłumem jak całe to stado <beeeeee>aranów.